Deweloper GRESAN – o firmie

Przedsiębiorstwo „GRESAN” powstało w 1992r. Od 2005 roku działało jako Spółka Cywilna, w 2007r. została przekształcona w Spółkę Jawną. Obecnie – od lutego 2012r. – funkcjonuje jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa.

Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się zagadnieniami związanymi z sieciami wodno-kanalizacyjnymi oraz instalacjami wewnętrznymi takimi jak centralne ogrzewanie czy gaz. Wkrótce poszerzyliśmy ofertę o najwyższej jakości usługi budowlane. Od 2006 roku realizujemy prace z tego zakresu, jednocześnie nie zaniedbując usług związanych z sieciami wodno-kanalizacyjnymi.

Wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy zakres świadczenia usług o działalność developerską. Jesteśmy Inwestorem oraz Generalnym wykonawcą osiedla domów jednorodzinnych i domów w zabudowie bliźniaczej oraz osiedla obejmującego 18 apartamentów w centrum Ustronia.

Jesteśmy również Generalnym Wykonawcą inwestycji z zakresu adaptacji i budowy obiektów medycznych. Sukcesywnie oddajemy w użytkowanie nowoczesne budynki oraz oddziały szpitalne z salami operacyjnymi, pracowniami hemodynamiki, pracowniami tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

Rola Generalnego Wykonawcy to duża odpowiedzialność, która wiąże się z ogromną wiedzą, odpowiednim zarządzaniem budową oraz z drobiazgową koordynacją poszczególnych branż. Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia i wiąże się z innymi wyzwaniami. W trakcie realizacji napotykamy na różne utrudnienia, mimo to zawsze dotrzymujemy wymaganych standardów i określonych terminów realizacji.

W swoim bogatym doświadczeniu Spółka posiada również wykonanie sieci cieplnych Energetyki Cieszyńskiej oraz przyłączy gazowych dla Przedsiębiorstwa Gazowniczego.

Firma zapewnia klientom fachową obsługę, a także rzetelne doradztwo w zakresie wykonawstwa budowlanego. Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą oraz wysokim potencjałem wykonawczym zapewnia sprawną i profesjonalną realizację powierzonych zadań. Zatrudnione osoby posiadają wykształcenie kierunkowe i uprawnienia budowlane. Do realizacji nietypowych inwestycji angażujemy dodatkowo wyspecjalizowane ekipy podwykonawców z różnych branż budowlanych i instalacyjnych.

Od 2007 roku działamy w oparciu o najwyższe standardy normy ISO, która zapewnia odpowiedni poziom funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa.

 

budynek
budynek
budynek
budynek
budynek
recepcja
budynek
panele słoneczne
budynek