Deweloper GRESAN – o firmie

Przedsiębiorstwo GRESAN powstało w 1992 r. Od 2005 roku działało jako spółka cywilna, w 2007 r. zostało przekształcone w spółkę jawną. Obecnie – od lutego 2012 r. – funkcjonuje jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa.

Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się zagadnieniami związanymi z sieciami wodno-kanalizacyjnymi oraz instalacjami wewnętrznymi takimi jak centralne ogrzewanie czy gaz. Wkrótce poszerzyliśmy ofertę o najwyższej jakości usługi budowlane. Od 2006 roku realizujemy prace z tego zakresu, jednocześnie nie zaniedbując usług związanych z sieciami wodno-kanalizacyjnymi .

Budowa domów jednorodzinnych i obiektów medycznych

Wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy zakres świadczenia usług o działalność deweloperską. Jeśli chodzi o budownictwo mieszkaniowe, jesteśmy Inwestorem oraz Generalnym Wykonawcą osiedla domów jednorodzinnych i domów w zabudowie bliźniaczej oraz osiedla obejmującego 18 apartamentów w centrum Ustronia.

Jesteśmy również Generalnym Wykonawcą inwestycji z zakresu adaptacji i budowy obiektów medycznych. Sukcesywnie oddajemy w użytkowanie nowoczesne budynki oraz oddziały szpitalne z salami operacyjnymi, pracowniami hemodynamiki, pracowniami tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

Doświadczony wykonawca budowlany

Rola Generalnego Wykonawcy to duża odpowiedzialność, która wiąże się z ogromną wiedzą, odpowiednim zarządzaniem budową oraz z drobiazgową koordynacją poszczególnych branż. Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia i wiąże się z innymi wyzwaniami. W trakcie realizacji napotykamy na różne utrudnienia, mimo to zawsze dotrzymujemy wymaganych standardów i określonych terminów realizacji.

W swoim bogatym doświadczeniu Spółka posiada również wykonanie zewnętrznych sieci cieplnych Energetyki Cieszyńskiej oraz przyłączy gazowych dla Przedsiębiorstwa Gazowniczego.

Firma zapewnia klientom fachową obsługę, a także rzetelne doradztwo w zakresie wykonawstwa budowlanego. Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą oraz wysokim potencjałem wykonawczym zapewnia sprawną i profesjonalną realizację powierzonych zadań. Zatrudnione osoby posiadają wykształcenie kierunkowe i uprawnienia budowlane. Do realizacji nietypowych inwestycji angażujemy dodatkowo wyspecjalizowane ekipy podwykonawców z różnych branż budowlanych i instalacyjnych.

Od 2007 roku działamy w oparciu o najwyższe standardy normy ISO, która zapewnia odpowiedni poziom funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa.

budynek
budynek
budynek
budynek
budynek
recepcja
budynek
panele słoneczne
budynek